Загинув командир нацбатальйону “Карпатська Січ” Артур Асадов, батько якого воює за Росію

Новини

Днями, захищаючи незалежність України, загинув командир роти вогневої підтримки 49 ОМБр Артур Асадов (Світухов) з позивним “Святий”. За день до загибелі він розповів, що після війни планував зняти фільм про військовослужбовців.

Про це пише 24 канал, посилаючись на Любомир Левицький

Про загибель захисника повідомив український кінорежисер та продюсер Любомир Левицький. Він розповів, що свій останній бій герой прийняв через рік звитяжного спротиву агресору на фронті.

Що відомо про життя воїна

Артур у своєму останньому інтерв’ю розповів, що виріс у сім’ї військовослужбовців. З 15 років він навчався у військовому ліцеї. Боєць розповідає, що у 2015 році отримав тяжку контузію, коли у складі добровольчої групи воював в зоні АТО.

У своїй розповіді воїн наполягав, що потрібно жити тут і зараз. Саме тому, коли у жовтні він отримав відпустку, то миттю одружився зі своєю коханою.

Крім того, боєць розповів, як опинився на війні. Каже, що іншого варіанту навіть не розглядав.

Я завжди знав: якщо буде війна – я піду, тому що я складав присягу, я служив, я вмію тримати в руках зброю. Не те що я можу тримати в руках зброю, я вмію її тримати… Коли почалася війна, я одразу махнув на передок. Тим більше, далеко йти не довелося: заворуха була за 5 кілометрів від мого під’їзду, – розповідав Асадов.

В інтерв’ю Артур також поділився планами на майбутнє. До повномашстабного вторгнення хлопець працював у кіноіндустрії і в майбутньому планував продовжити цю справу.

Асадов мріяв зняти фільм про посттpaвмaтичний стрес у військовослужбовців. Він додав, що це питання після війни буде одним з найважливіших та найболючіших.

Ти можеш бути на війні, але ти не повинен стати війною. Є кінець війни. Після війни буде мир. Ти будеш не військовим – ти станеш частиною суспільства, – сказав Асадов.

Батько загиблого героя воює на стороні ворога

“Святий” зізнався, що його батько живе у тимчасово окупованому Донецьку та активно підтримує “ДНР”. Крім того, з 2017 року чоловік працює у там у штабі.

Боєць каже, що на початку повномасштабного вторгнення батько писав йому, аби той здавався. Ба більше, Асадов-старший гарантував поразку України. Однак згодом, за словами бійця, наратив батька змінився – той почав лякати сина ядеpною з6роєю.

В героя залишилась дружина Карина. Матеріально підтримати жінку можна за реквізитами: 4441 1144 4436 4440