“Дівчинка, 44 рочки”: Великий з “Квартал 95” підірвав мережу пародією на скандальне інтерв’ю запроданки Лорак

Новини

Відомий комік Юрій Великий поділився новим відео, в якому зробив пародію на скандальне інтерв’ю запроданки Лорак.

Популярний український комік, актор та зірка “Квартал 95” Юрій Великий, який до війни пародував Зеленського у концертах “Вечірнього кварталу”, а тепер почав робити влучні пародії на росіян і все, що пов’язане з цією темою. Так, цього разу артист опублікував у своєму Instagram і на ютуб-каналі відео, в якому жорстко висміяв скандальне інтерв’ю Ані Лорак російській журналістці.  politeka.net

Як відомо, днями вийшло нове резонансне інтерв’ю Ані Лорак, у якому вона “прояснила свою позицію”, але так і не назвавши війни війною. Зірка вийшла у публічний простір після того, як у Росії почали скасовувати її концерти начебто через те, що вона допомагає ЗСУ засобами.

Комік Юрій Великий вважав, що це інтерв’ю було недостатньо “плачевним” і зробив пародію, де в ролі інтерв’юера з’явився пропагандист Борис Корчевніков.

“Кароліна Куєк, яка здобула популярність в Україні, а потім втекла в росію, більш відома як Ані Лорак, нещодавно дала “щире” інтерв’ю російській інтерв’юерці. Де розповіла, чим вона займалася під час “цієї ситуації” і висловила впевненість, що незабаром українці перед нею вибачатимуться. Навіть трохи поплакала в ефірі. Але все-таки, на мій погляд, для ідеального ПЛАЧЕВНОГО інтерв’ю потрібен дещо інший ведучий. І ім’я його – Борис Корчевніков”, – йдеться у підписі до відео на ютуб.

Користувачі не пройшли повз і відразу почали коментувати нову публікацію коміка: