Заколот чи військове протистояння: у ГУР дали прогноз щодо майбутнього РФ після її програшу у війні

Новини

У Головному управлінні розвідки Міноборони України дали прогноз щодо майбутнього РФ після її програшу у війні. Там вважають, що всередині Росії можуть початися конфлікти: як заколот, так і військове протистояння .

Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” у пʼятницю, 2 червня, сказав представник ГУР Андрій Юсов. Він зазначив, що це лише один із низки можливих сценаріїв майбутнього країни-агресора.  obozrevatel.com

“Внаслідок успішних дій українських сил безпеки і оборони, і деокупації наших територій, можливі внутрішні конфлікти всередині самої московщини. Внаслідок успішних дій повстанців, які борються за свої права на території так званої Російської Федерації, росіян із паспортами цієї федерації, так само можливий внутрішній конфлікт”, – заявив Юсов.

Він мав на увазі бійців Російського добровольчого корпусу та легіону “Свобода Росії”, які вже не вперше зайшли на території РФ з метою звільнення її від окупаційних російських військ.

За словами Юсова, нова операція російських добровольців у Бєлгородській області наразі триває. “Друга армія світу” виявилася до цього зовсім не готовою.

“Все боєздатне, що може рухатись, перекинуте на окупацію України. На території московщини залишились переважно пузаті “гаїшники”. І цей план “Едельвейс”, який оголосив Путін на території Бєлгородщини, скликав там так званих “силовиків”, які здебільшого навчені бити кийками учасників мирних акцій протесту і брати хабарі з бабок”, – додав представник ГУР.