Запуск нових перевірок: Ельвіра Кириленко розповіла, за що в Україні можуть забрати допомогу у безробітних

Новини

Авторка Ютуб-каналу «Чітко і по факту» Ельвіра Кириленко повідомила, що в Україні планують реформувати систему підтримки безробітних.

Про це вона розповіла на своєму каналі.  novosti.politeka.net

«Із запуском нового етапу перевірок безробітних отримувати допомогу стане ще важче. Адвокати кажуть, що нові розслідування дозволять запустити закон щодо реформування системи підтримки безробітних, який ухвалили ще минулого року, а там є чимало цікавих пунктів», – повідомила Ельвіра Кириленко.

За словами авторки каналу, у цьому законі, наприклад, є стаття, де чітко прописано підстави, за якими з людини можуть зняти статус безробітної. Як зазначила Ельвіра Кириленко, це можливо, якщо людина двічі відмовиться від запропонованої центром зайнятості роботи або перерве навчання без поважних причин.

«Також це можливо, якщо ви не підтвердите свій намір залишатися у статусі безробітного протягом 30 днів з моменту останнього відвідування центру зайнятості, якщо ви подасте на біржу праці недостовірні дані та якщо буде встановлено факт виконання вами оплачуваної роботи, крім тієї, що надав центр зайнятості», – заявила Ельвіра Кириленко.