Зеленський: росіяни втомилися, вони живуть у гімні і видають себе за величну державу

Новини

Президент України Володимир Зеленський очікує, що Північноатлантичний альянс на своєму саміті у Вільнюсі (Литва) влітку 2023 року має дати Україні “чіткий сигнал” щодо членства. Якщо ж цього не буде, представникам нашої країни “нічого робити” на цій зустрічі.

Відповідна заява прозвучала під час інтерв’ю глави держави виданню The Wall Street Journal. Гарант вважає, що Україна могла б приєднатися до НАТО після закінчення повномасштабної війни, розв’язаної Росією. obozrevatel.com

Якщо нас не бачать і не дадуть якогось сигналу у Вільнюсі [на саміті НАТО], я вважаю, Україні нічого робити на цьому саміті“, – сказав Зеленський іноземному ЗМІ.

Він дорікнув деяким лідерам Альянсу в тому, що вони бояться Російську Федерацію. “Я вважаю, що деякі країни НАТО так бояться Росію, що не готові бачити Україну у союзі”, – сказав президент.

“Скільки життів коштує одна фраза на Вільнюському саміті, скільки життів українців коштує фраза: “Україна буде в НАТО після цієї війни, після того, як буде безпечно”. Скільки це коштує?” – запитав він.

Зеленський під час інтерв'ю