Журналісти показали rвaлтiвнuкiв школярки на Закарпатті. ВІДЕО

Новини

Після оголошення вироку трьом неповнолітнім за се***льне насильство проти неповнолітньої, що відбулося на Закарпатті, справа набула широкого розголосу.

Перший.com.ua ще у 2021 році опублікував відео з кривдниками та показав бабусю потерпілої.

Канал зазначає, що про зrвалтування неповнолітньої дівчини стало відомо 15 вересня 2021 року.

“За офіційною інформацією, троє десятикласників силою примусили школярку до статевого акту. Подія трапилася ще 24 серпня 2021 року), проте із заявою про зrвалтування бабуся потерпілої звернулася лише вчора. Редакції Першого.com.ua, вдалося з’ясувати, що rвалтівники і потерпіла навчалася в одній школі, дівчина була на рік молодша за кривдників”, – сказано у повідомленні.

Як повідомляли Українськi Новини, Омбудсмен Дмитро Лубінець взяв під особистий контроль резонансну справу про се****льне насильство неповнолітньої трьома підлітками на Закарпатті. Зокрема, його представник побував у селі Верхні Ворота.

Воловецький районний суд засудив трьох неповнолітніх за се****льне насильство неповнолітньої дівчини до двох років умовно та постановив відшкодувати потерпілій по 60 тис. гривень з кожного замість засудження до ув’язнення на строк від 7 до 12 років.

Очільник Закарпатської ОВА Віктор Микита повідомив, що дівчина, яка стала жертвою групового зrвалтування на Закарпатті, не перетинатиметься у школі зі своїми кривдниками.

джерело