“Знаю цих людей, яких вже немає”: Луцьк став ціллю ракетних ударів рф, стало відомо про жертв обстрілу

Новини

Прокурори зараз вживають усіх можливих і належних заходів щодо документування військових злочинів, скоєних представниками збройних сил Росії.

15 серпня російські окупанти влаштували ракетний удар за промисловим підприємством у Луцьку, що призвело до загибелі трьох осіб. На жаль, відомо, що ці люди не змогли вчасно відправитись до укриття під час спалаху повітряної тривоги. politeka.net

Одна з колишніх працівниць підприємства, Марія Фідрик, розповіла, що всі постраждалі та загиблі були працівниками цього заводу.

За її словами, ті, хто втратив життя, не змогли швидко відійти до укриття під час вибуху.

“Я не можу сказати це без сліз. Я проробила тут на заводі 36 років. Дуже важко, я знаю цих людей, яких вже немає”, – підкреслила вона.

Зараз двоє постраждалих перебувають у обласній клінічній лікарні. Ще один має опіки і отримує лікування в міській клінічній лікарні. Четвертий отримує амбулаторне лікування.

ракетный обстрел Луцка, разрушения

Варто відзначити, що рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) негайно прибули на місце події для гасіння пожежі та рятування з-під завалів. Їм вдалося витягти одну особу з-під завалів, і її госпіталізували.

Унаслідок обстрілу загинуло троє працівників – чоловіки 27, 52 та 55 років, усі вони жителі Луцька. Ще троє людей із пораненнями доставлені у лікувальні заклади.

Прокурори вживають всі можливі та належні заходи для документування воєнних злочинів, вчинених представниками збройних сил рф.

ракетний обстріл Луцька, руйнування

Джерело: Суспільне Луцьк.