Зникла ціла сім’я: рідні благають допомогти розшукати 4-річну Настю і її батьків

Новини

Тато, мама та їх 4-річна дочка Анастасія зникли при трагічних обставинах.

Маленьку Анастасію Толстокорову та її батьків розшукують вже дев’ять місяців.

Настя жила разом з батьками у Маріуполі на вулиці Зелінського. tsn.ua

В ніч на дванадцяте березня в їх багатоповерхівку влучило кілька снарядів і з тих пір про родину Толстокорових нічого не відомо.

«У нас не було зв’язку десь з другого березня. Тому ми ходили додому до них у гості. Восьмого березня яїх бачила в останній раз. А батько ходив до них 10 березня. Одинадцятого березня вони ходили до батьків чоловіка, вони теж поряд там жили», – розповіла тітка маленької Насті і її хрещена мати Ніна «Службі розшуку дітей».

Вона також мешкала у Маріуполі, зовсім неподалік від своєї племінниці.

В ніч на 12 березня район, де мешкала родина Толстокорових почали масово обстрілювати, приблизно о четвертій ранку один із снарядів влучив у багатоповерхівку, у якій мешкала Настя з батьками.

«Ми знаємо, що одинадцятого березня вони нікуди не виїжджали. Їх сусіди бачили. А дванадятого березня, коли був приліт, то там був хаос, люди бігли хто куди», – розповіла Ніна.

Після обстрілів вона особисто приходила до будинку, де мешкала родина її сестри, багатоповерхівка була частково зруйнована та обгорілою. Усі навколо метушилися у паніці, але своїх рідних Ніна ніде так не знайшла.

З тих пір про родину Толстокорових не було жодної звістки.

«Люди, я благаю, допоможіть нам у пошуках. Якщо вам якась інформація відома, зателефонуйте, будь ласка», – благає Ніна.