Зpадниця Байpак змінила ім’я та пpізвище і знімає сеpіал для пpопагандистського каналу на рфії

Новини

У мелодрамі режисерки також знімаються актори з України.

Режисерка-зрадниця Оксана Байрак, яка втекла до росії, зараз знімає там серіал для пропагандистського російського каналу.

Восьмисерійна мелодрама отримала назву “Дощ наприкінці літа”, і окрім росіян, там знімаються й актори з України.

Серед касту присутні одесит та син народного артиста України Георгія Дрозда Максим Дрозд, акторка Лариса Удовиченко, яка мріяла придбати квартиру в Одесі.

Про знімання серіалу розповів російський актор-путініст Антон Батирєв у себе на сторінці в забороненій в Україні соцмережі.

Також він запостив фото з тарілкою, на якій вказана знімальна група проєкту. І хоча режисеркою серіалу вказана Оксана Байрак, тим не менш на тарілці вона вказана під іншим ім’ям – Фрося Касьян.

У коментарях юзери вже пожартували з цього: “Байрак у Пітері “під прикриттям”, чи що?” – пишуть фани.

Оксана Байрак у Росії знімає серіал / ©

Оксана Байрак у Росії знімає серіал / ©

Зазначимо, що від початку повномасштабного вторгнення Оксана Байрак перебувала в Одесі, але вже тоді висловлювала прихильність “братському народу” росії.

Влітку 2023 року її вже заскочили у Санкт-Петербурзі в обіймах російського актора і Z-патріота Антона Батирєва.

Оксана Байрак та Антон Батирєв / ©

Тим часом український актор Назар Задніпровський нещодавно прокоментував втечу скандальної режисерки Оксани Байрак до країни-агресорки росії. Він зазначив, що до початку повномасштабної війни вона знімала стрічки, кошти на які давала росія, працювала з російськими акторами.