ЗСУ братимуть в оточення угруповання ворога: генерал назвав нову перевагу України

Новини

Сформований в українській армії танковий кулак дозволить брати в оточення угруповання російської окупаційної армії та сіяти паніку в таборі ворога. Танкова та бронетехніка відіграє велику роль у майбутньому контрнаступі Сил оборони України.

Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL висловив керівник Служби зовнішньої розвідки України у 2005–2010 роках, генерал армії Микола Маломуж. “Західні танки і технологічно, і за бойовою потужністю суттєво перевершують будь-які російські танки, зокрема Т-90, які вже зараз горять на полі бою”, – зауважив він.

Коментуючи інформацію про постачання Україні західних танків, генерал наголосив, що успіх української армії на полі бою залежить не лише від танкової компоненти. “Потужні кулаки – танкові, бронетанкові – це, звичайно, комплекс усіх засобів. І танки, які ми отримуємо від Заходу, і наші танки”, – сказав він.

Водночас Маломуж наголосив, що високотехнологічні західні танки відіграватимуть роль ударної сили під час контрнаступу України.

“Танки – це ті сили, які діятимуть як ударні сили на стратегічних напрямках або проводитимуть дуже швидке оточення військ противника. Це може викликати паніку в таборі ворога та його втечу з поля бою. Це дуже ефективний засіб, але тільки у поєднанні з іншими засобами, насамперед ракетними, а також із нашими ударними бригадами”, – уточнив він.

Генерал додав, що в контрнаступі також застосують близько 250-300 БТР і БМП, “далекобійні ракети, які знищуватимуть резерви ворога в тилу, ті ж танки, що, найімовірніше, їхатимуть на платформах”.