“Не поїду з України, поки тут всіх не відспіваю”: Паша-“Мерседес” після виселення з Лаври вибухнув погрозами Зеленському і його родині. Відео

Новини

Колишній намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло (справжнє ім’я Петро Лебідь), відомий під прізвиськом “Мерседес”, на тлі виселення зі святині вибухнув погрозами та прокльонами на адресу президента України Володимира Зеленського. Він “гарантував”, що Бог не простить лідеру держави вигнання Московської церкви.

Відповідне звернення Павла опубліковано на Youtube-каналі “Лавра. Путь спасения“. Він заявив президенту та його “сворі”, що сльози виселених священнослужителів, “не впадуть у землю – вони впадуть вам на голову” (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини)obozrevatel.com

“Ви думаєте, що увійшовши у владу на наших спинах, ви можете так поступати? Господь не простить ні вам, ні вашій родині!” – сказав він.

“Горе вам! Бійтеся!” – погрожував митрополит.

''Не поїду з України, поки тут всіх не відспіваю'': Паша-''Мерседес'' після виселення з Лаври вибухнув погрозами Зеленському і його родині. Відео

Він заявив, що братія не покине територію лаври, поки не отримає документи із суду. Окрім того, колишній намісник лаври прокоментував інформацію про те, що його помітили у міграційному центрі за оформленням закордонного паспорта.

“Введіть сьогодні в інтернет: (повідомляють. – ред.), що я сьогодні їду. Покидаю свою країну. Швидко оформив паспорт і втік із цього приміщення. Начебто це я оформлював документи, начебто я щось робив. Вони скрізь розповідають, що я поїду. Ні! Я не поїду до останнього із вас, поки похороню всіх!” – вибухнув погрозами митрополит Павло.

Нагадаємо: 29 березня настоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Епіфаній призначив виконувача обов’язків намісника Свято-Успенської Києво-Печерської лаври. Ним став член Духовного собору Лаври архімандрит від УПЦ МП Авраамій (Лотиш).

Новий очільник лаври звернувся до братії із зізнанням, що провів багато часу в молитві та роздумах, перш ніж перейти до ПЦУ, однак обрав залишитися у місці, де він складав обітниці перед Богом. Також Авраамій закликав братію наслідувати власний приклад.