“ЗСУ готуються”: Гуменюк пояснила удар по нафтобазі окупантів в Севастополі

Новини

Масштабна пожежа на нафтобазі в Севастополі тимчасово окупованого Криму змусить росіян розосередитися в пошуках безпечнішого місця. Цей підрив логістики загарбницького війська став результатом одного з елементів підготовки ЗСУ до активних дій.

Про це повідомила речниця об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону. Вона також розповіла, скільки кораблів наразі ворог утримує в Чорному морі. ТСН

“Дуже великий ступінь тривожності та дуже великі потоки, спрямовані всіма маршрутами, куди можна виїжджати. Навіть серед військових, як вони собі вважали, у постійних пунктах базування, родини евакуюються”, – розповіла представниця ОК “Південь” про наслідки “бавовни” 29 квітня.

За її словами, завдання збитків логістичним можливостям ворога – це один із елементів підготовки української армії до ведення активних дій і наступу.

"ЗСУ готуються": Гуменюк пояснила удар по нафтобазі окупантів в Севастополі

Гуменюк переконана, що знищення великої нафтобази в Севастополі змусить загарбників переорієнтовуватися і розосередитися.

Також речниця Сил оборони півдня зазначила, що на сьогодні в Чорному морі агресор утримує 11 кораблів, серед яких немає ракетоносіїв – через шторм. Ще одне вороже судно стоїть на чергуванні в Азовському морі.

Російські кораблі, каже Гуменюк, маневрують у тому районі, який вважають для себе безпечним. Вони розосередили сили і засоби.

“Проте всі ракетоносії заведені у пункти базування, бо шторм дійсно потужний… Це говорить про певну паузу”, – підкреслила вона.