ЗСУ на Донеччині ліквідували командира вертолітного полку ПВК «Вагнера». Фото

Новини

Українські воїни 31 жовтня під Бахмутом збили російський гелікоптер Мі-8, який використовували найманці ПВК «Група Вагнера». За два дні потому в Росії повідомили про ліквідацію в Україні підполковника В’ячеслава Зангієва з Владикавказу.

Окупант командував бойовим гелікоптерним полком і, судячи з усього, вирушив у пекло прямо з борту знищеного українськими воїнами гелікоптера. Про ліквідацію російського загарбника повідомив блогер Necro Mancer.

«Людина з великої літери «З», командир бойового вертолітного полку підполковник Зангієв В’ячеслав Михайлович з Владикавказу рухсаг все, ймовірно, 31/10/22 у збитому біля н.п. Спірне Донецької обл. Мі-8 ПВК Вагнер», – зазначив блогер-розслідувач.

Нагадаємо, 31 жовтня українські зенітники збили черговий російський гелікоптер на Донеччині. Правда цього разу приземлити вдалося не вже звичний Ка-52 «Алігатор», а Мі-8, що рідше використовується.

Російські пропагандисти відразу ж спробували «вкрасти» перемогу ЗСУ — і заявили, що на опублікованому в мережі відео — збиття не російського, а українського вертольота.

Втім, згодом у Росії таки визнали втрату вертольота. Як з’ясувалося, його використовували найманці ПВК «Група Вагнера» і в момент збиття на борту «пташки» могли перебувати до 2 десятків російських офіцерів.

При цьому сам гелікоптер раніше належав білоруській армії: на його уламках видно зафарбовані бортові номери, які ще читаються, і прапор Білорусі.