Усі військові союзи з РФ закінчуються окупацією – пропагандисти зробили натяк країнам ОДКБ

Новини

Союз із будь-якою країною РФ укладала тільки тоді, коли вводила у цю країну свої війська, визнали на російському ТБ.

Напередодні на російському ТБ визнали, що РФ може дружити з іншими країнами тільки силовим шляхом. Спочатку Москва вводить на ту чи іншу територію свої війська, а після змушує дружити з РФ. dialog.ua

Таку думку озвучили пропагандисти у прямому ефірі програми “Вечір з Соловйовим”. Кадри з передачі на своїй сторінці у Telegram-каналі виклав Антон Геращенко.

Спочатку Соловйов заявив, що РФ завжди вміла укладати союзи з тією чи іншою державою починаючи з часів царської Росії. Як приклад пропагандист навів союзи з народом Кавказу й Азії. При цьому Соловйов мав на увазі саме військові союзи.

Однак йому почав заперечувати інший пропагандист, який підкреслив, що жодна країна добровільно не укладала військового союзу з РФ. Спочатку Москва вводить у країну свої війська і тільки після цього змушує підписати той чи інший союзний договір.

Не виключено, що темою передачі було обговорення саме ситуації навколо ОДКБ. Напередодні, 23 листопада, прем’єр-міністр Вірменії відмовився ставити свій підпис під новою декларацією Організації. Він чітко дав зрозуміти Путіну, що ОДКБ дискредитувала себе, коли протягом двох останніх років відмовилася допомагати Вірменії у війні проти Азербайджану.