До 2-3 діб без світла: ексміністр розповів про відключення світла в Україні влітку

Новини

В Україні влітку можливі відключення електроенергії через збільшення навантаження на енергосистему та ремонтні роботи. Однак вимкнення світла складатимуть не більше 2-3 діб.

Про це розповів у коментарі OBOZREVATEL колишній міністр енергетики України Іван Плачков. Він радить українцям поки що не продавати генератори та повербанки.

“Перш за все, влітку збільшуватиметься навантаження, споживання електроенергії, а “Укренерго” треба ремонтувати дуже багато об’єктів. Але для того, щоб їх ремонтувати, потрібно їх вимикати. Тому це буде пов’язано виключно з ремонтом, реконструкцією, підготовкою до опалювального сезону. І це, якщо не буде ще руйнувань від якихось додаткових ракетних ударів”, – сказав ексміністр.

На скільки вимикатимуть електрику влітку?

Терміни відключень світла залежатимуть від обсягів робіт на енергооб’єктах і конкретної ситуації. За словами Плачкова, ремонтні роботи на деяких об’єктах можуть тривати доволі довго, але термін не перевищить 2-3 доби.

“На деяких об’єктах обсяг робіт буде достатньо великий, але я не думаю, що це буде більше 2-3 діб. Думаю, це будуть віялові відключення. А так, для ведення ремонтних робіт у основному світло вимикається десь на 8 годин, максимум – на 12“, – пояснив ексглава Міненерго.