Кара наздогнала Оксану Марченко: в СБУ повідомили нові подробиці

Новини

Суд за матеріалами СБУ арештував «приховані» активи дружини Медведчука Оксани Марченко, яка підозрюється у фінансуванні російських окупантів.

Як повідомили в пресслужбі СБУ, загальна вартість чергових арештованих активів Оксани Марченко становить більше ніж 440 млн грн. politeka.net

Рішення суду стосується 6,8% акцій ПАТ «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь» ім. А.М. Кузьміна» в Запоріжжі, якими дружина Медведчука володіє через три офшорні компанії. Це стратегічно важливе підприємство спеціалізується на промисловому виробництві майже тисячі видів сталі та металовиробів. Арешт активів убезпечить їх від перереєстрації на підставних осіб, а в подальшому дозволить передати на користь нашої держави.

В СБУ нагадали, що наприкінці лютого було арештовано майно Марченко на понад 5,6 млрд грн. Тоді рішення суду стосувалося пакетів по 14% акцій у двох обленерго та понад 4% у третьому. Крім того, було накладено арешт на дві земельні ділянки, чотири житлові будинки у Києві та Криму і 10 автомобілів, які належать фігурантці.

Слідчі СБУ вже повідомили фігурантці про підозру за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України).