Масований обстріл критичної інфраструктури України не допоможе РФ вирішити свої завдання – ISW

Новини

З 10 жовтня Російська Федерація здійснила вже 7-му масовану атаку по інфраструктурі та мирних жителях України з метою змусити Київ сісти за стіл переговорів.

Напередодні окупанти випустили по Україні чергові 70 ракет. Головна мета – критична інфраструктура України. Однак ні вчорашній, ні наступні можливі обстріли України з боку РФ не змусять Київ сісти за стіл переговорів. dialog.ua

Такої думки дійшли аналітики з Інституту вивчення війни, детально проаналізувавши всю інформацію з відкритих джерел.

Мета ракетних ударів – знизити волю українців до боротьби проти російської армії та змусити свій уряд сісти за стіл переговорів із Кремлем.

За вчорашній день українські зенітники змогли збити 51 крилату ракету та п’ять дронів “Ланцет”.

У Генштабі ЗСУ повідомили, що під ударами окупантів опинилися не тільки підстанції та електростанції, а й житлові будинки. Окупанти знову атакували практично всі області України.

О 14:30 по всій Україні довелося в аварійному порядку відключати електроенергію, щоб стабілізувати роботу підстанцій. У багатьох містах України у людей зникло не тільки світло, а й вода з опаленням.

За словами заступника міністра оборони України Анни Маляр, ворог своїми обстрілами намагається відволікти увагу українців від подій на фронті та вимагати від свого уряду терміново кинути всі сили на відновлення зруйнованої та знищеної інфраструктури.

Своєю чергою, секретар РНБО Олексій Данілов дав зрозуміти, що тактика масованого обстрілу не змусить Україну сісти за стіл переговорів із Путіним.

Глава МВС України Денис Монастирський повідомив, що з 10 жовтня по 23 листопада ворог випустив по Україні майже 600 ракет.

При цьому були обстріляні як житлові будинки у Києві, так і пологовий будинок у Запоріжжі.