Шоптенко з “Танців зі зірками” поскаржилася на складне життя за кордоном з дитиною: “Наратив один!”

Новини

Шоптенко зазначила, що в іншій країні не завжди розуміють, який досвід та бекграунд у дітей із України, і як їм важко адаптуватися.

Українська хореографка та учасниця шоу “Танці із зірками” Альона Шоптенко поділилася, що її п’ятирічному синові Олексію нелегко адаптуватися в новому середовищі, адже життя за кордоном для дітей не таке просте і звикнути одразу дуже складно.  today.politeka.net

Після початку повномасштабної війни Шоптенко із сином переїхала до Австрії. Однак, як зізналася Шоптенко в інтерв’ю для ЖВЛ, її синові досі важко звикнути до нових умов життя.

Олена Шоптенко

“Думаю, труднощі є у кожної української мами, яка була змушена виїхати за кордон з дитиною. Будь-яка українська мама щотижня ходить до директора до закладу, в якому навчається її дитина. Тому що наратив одна і та ж – ваша дитина б’ється. Ваша дитина дуже експресивна” – зауважила Шоптенко, наводячи приклад чому з дітьми за кордоном складно.

Шоптенко зазначила, що в іншій країні не завжди розуміють, який досвід та бекграунд у дітей з України, і як їм важко адаптуватися, не знаючи мови. Вона наголосила, що діти мають різні особливості. У її випадку син реагує активно та виразно, іноді навіть фізично. Проте Шоптенко працює над цим.

Щодо свого досвіду, Шоптенко уточнила, що вона змушена була перевести сина з одного дитячого садка до іншого, і звернулася до директора одразу.

Раніше у своєму Instagram Шоптенко розповіла про свято у їхній родині. Її синові Олексію виповнилося п’ять років. Зіркова мама зворушливо привітала малюка з днем ​​народження. Олена прикрасила квартиру синьо-жовтими повітряними кулями та влаштувала для нього день пригод.