Треба виїхати негайно: нові жорсткі правила запроваджують в області, що треба знати українцям

Новини

В одній із областей України запроваджується посилена комендантська година, тому всім охочим треба поспішити виїхати.

Очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін записав відеозвернення до українців, у якому повідомив, що з 13 березня в області посилюється комендантська година. politeka.net

“Термінове звернення! Відсьогодні в області діятиме нова комендантська година. З 13 по 17 березня включно комендантська година триватиме з 17.00 до 06.30. Тому всім, кому сьогодні потрібно виїхати за межі області, прошу зробити це негайно, а у подальшому – планувати свій час перебування на території міста та області. Прошу поставитись з розумінням і всією серйозністю до ситуації, яка склалась. Зберігаємо спокій і допомагаємо Силам оборони нищити русню”, — заявив голова Херсонської ОВА.

Проскудін пояснив це тим, що на територію області, ймовірно, зайшли російські диверсійні групи. Нову комендантську годину запроваджують, аби мінімізувати ризики жертв серед цивільного населення під час проведення контрдиверсійних заходів.

Додамо, Херсон та область щодня перебувають під ворожими обстрілами. Так, 11 березня 2023 року війська держави-агресора вчергове обстріляли місто. Внаслідок влучення ворожого снаряду біля супермаркета загинуло троє цивільних осіб.