У Кремлі паніка через контрнаступ ЗСУ: “Вже говорять про те, що…”

Новини

Керівник Республіканської партії по 45-му округу Асамблеї Штату Нью-Йорк Борис Пінкус розповів про контрнаступ ЗСУ, через який почалася паніка у Кремлі.

Про це він повідомив в інтерв’ю на “Фабриці новин”.

“Існує дистанція між реальною ситуацією на фронтах, яку путін розуміє і його сприйняттям цієї реальності. Він ще не розуміє, до чого котить він Росію, в цьому вся проблема. І як тільки його оточення, а воно вже прокидається, адже члени держдуми виступають, пропагандисти і всі інші – всі вони в паніці, вони сьогодні вже говорять про те: “А чи потрібно було, де наш успіх, де денацифікація”, – сказав спікер.

Політик додав, що зараз ми наближаємося до тієї точки кипіння, після якої ми вже побачимо світ наприкінці тунелю. Той самий кінець, коли ми зможемо дізнатися приблизно, коли ми зможемо відсвяткувати перемогу України. Як додав фахівець, уже лунають голоси, щоб росіяни, які захищали Україну, самі обирали території на території Росії та оголошували їх незалежними від сьогоднішньої російської федерації. І це говорить багато про що, адже такі заклики не на порожньому місці будуються.